
Program „Dobry posiłek w szpitalu”
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie bierze udział w programie pilotażowym wprowadzonym przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 25 września 2023 r. „Dobry posiłek w szpitalu”.
Celem programu jest zwiększenie dostępności porad żywieniowych w szpitalach oraz wdrożenie optymalnego modelu żywienia pacjentów.
Na tej stronie znajdą Państwo jadłospis oraz codziennie publikowane zdjęcia posiłków podawanych pacjentom.
Zobacz jadłospis i zdjęcia posiłków →