Strona główna Pacjenci i Bliscy Leczenie Żywienie Program „Dobry Posiłek”

Program Dobry posiłek w szpitalu”

Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie uczestniczy w pilotażu Ministerstwa Zdrowia dotyczącym poprawy żywienia pacjentów.

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie bierze udział w programie pilotażowym wprowadzonym przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 25 września 2023 r. „Dobry posiłek w szpitalu”.

Celem programu jest zwiększenie dostępności porad żywieniowych w szpitalach oraz wdrożenie optymalnego modelu żywienia pacjentów.

Na tej stronie znajdą Państwo jadłospis oraz codziennie publikowane zdjęcia posiłków podawanych pacjentom.

Zobacz jadłospis i zdjęcia posiłków →

Szukaj artykułów, wpisów, stron…

Brak wyników wyszukiwania